Back to top

Apie mus

Nobody Covers You Better

Firestone Building Products yra Bridgestone Corporation - didžiausios pasaulyje padangų ir gumos kompanijos dalis. Firestone Building Products, remdamasis Bridgestone / Firestone sėkme ir inovacijomis guminių polimerų technologijose, tapo pasauliniu mastu pirmaujančia guminių stogų membranų ir atvirų vandens telkinių hidroizoliavimo sistemų gamintoja įvairiems sektoriams: pramonės, komerciniam ir privačiam. Firestone misija - nepriekaištingas servisas, patirtis - tik kokybiškai įrengti stogai. Kalbant apie plokščių stogų įrengimą, šių vertybių derinys garantuoja - niekas neuždengs jūsų stogo geriau nei Firestone!

Daugiau nei 1.500.000.000 m² atliktų darbų

Firestone Building Products hidroizoliacinėje pramonėje nuo 1980 metų. Šiandien bendrovė jau pagamino ir įrengė 1.500.000.000 m² vienasluoksnės membranos visame pasaulyje. Tai padarė Firestone Building Products pirmaujančią EPDM ir TPO membranų gamintoja. Per pastaruosius 30 metų rangovai, pastatų savininkai, architektai ir specialistai patikėjo Firestone Building Products kaip pirmaujančia, aukščiausios kokybės stogo dangų ir atvirų vandens telkinių hidroizoliacijos gamintoja.

Pilnai sukomplektuotų sprendimų sistema

Firestone įsipareigojimas pasiūlyti visą eilę puikių sprendimų suteikė platų produktų asortimentą:

  • Stogo sistemos
  • Šiltinimas
  • Atvirų vandens telkinių hidroizoliavimo sistemos

Kokybės tradicijos

Iš mokslinių tyrimų ir plėtros produktų gamybos, Firestone Building Products vadovaujasi griežtomis kokybės kontrolės gairėmis, užtikrinančiomis, kad kiekviena Firestone stogo danga arba atvirų vandens telkinių hidroizoliavimo sistemos atitinka arba pramoksta pramonės standartus. Gamyklose veikia naujausia įranga, kuria gaminamos kokybiškos stogo dangos ir atvirų vandens telkinių hidroizoliavimo sistemos. Firestone statybinių gaminių padalinys naudoja moderniausius įrenginius ir gamyklos turi ISO 9001 ir ISO 14001 sertifikatus, patvirtinančius bendrovės rūpinimąsi kokybės valdymo ir  aplinkosaugos klausimais.